Napoje

Zbiórka napojów z hurtowni przez banki żywności

NapojeW trakcie leniwych dni na plaży, wypraw rowerowych i pieszych oraz jazdy na rolkach w parku do wszyscy zaczynają się przygotowywać do zbliżającego się sezonu wakacyjnego. Ci ludzie zapominają, że często inni w “klasie średniej” zmagają się z gamą wydatków na żywność i napoje. Dlatego musimy zwrócić uwagę na tych mniej szczęśliwych. Chcesz pomóc innym? Darowizna napojów i żywności jest jednym z najlepszych sposobów, aby to osiągnąć. Nie musisz mieć worka z pieniędzmi, aby dać ten dar życia. Pamiętaj, nawet zwykła herbata trochę pomaga!

Niedawny raport ujawnił, że zbyt wiele osób żyje poniżej granicy ubóstwa! Dziś jest nawet wyższy odsetek niż kiedykolwiek wcześniej, gdy statystyki zaczęły być zbierane Miliony dzieci dzisiaj idzie spać głodnych i spragnionych – jest to wręcz haniebne.

Niemal każda gmina w kraju ma swój bank żywności po to, by służyć ubogim. Darowizna żywności i zbiórka napojów do banków żywności jednak wciąż jest za mało popularna. Być może wynika to z tego, że jest tak wielu ludzi, którzy mają problem związać koniec z końcem, że potencjalni dawcy czują, że mają tak mało do oddania, to nikomu to nie zrobi różnicy. Błąd! Nie przyjmuj takiego sposobu myślenia! Jak w przypadku każdego innego przedsięwzięcia, musimy zrobić krok do przodu – tak ruszymy całe społeczeństwo. Gdy to zrobimy, wszystkie te kroki się doda i będzie sukces! Jeśli możesz sobie pozwolić na oddanie jednej paczki herbaty czy zgrzewkę innego napoju, zrób to! Pomyśl o tym jak wiele by to zmieniło, jeśli każda rodzina w mieście zdobędzie się na taką darowizną żywności nawet w najbardziej umiarkowanych ilościach.

Można zauważyć że artykuły w lokalnej gazecie, donoszą że banki żywności stają w obliczu kryzysów. Niektóre banki żywności są zmuszone do zamknięcia, ponieważ ich półki są puste. To nigdy nie powinno się zdarzyć w społeczeństwie bogatym w zasoby, jak nasze. Wiele programów rządowych teraz trafi do kosza lub będzie cierpieć z powodu ogromnych cięć, które mają wpływ na dzieci, osoby starsze i biednych.

Przeczytaj: Napoje rozgrzewające dla potrzebujących

Wybór  znajdziesz np. na stronie napojów z hurtowni Amido.

Zapisz